PNSA nagradza najlepszych w sprzedaży

[su_heading size=”20″]Polish National Sales Awards już po raz dziesiąty nagrodziło najlepszych sprzedawców w kraju. O początkach konkursu, o idei powstania oraz o minionych edycjach, w wywiadzie ze Stanisławem Koczotem, opowiedziała Prezes Zarządu PNSA Elżbieta Pełka. [/su_heading]

10 kategorii w pierwszej edycji, 21 kategorii w dziesiątej – to tylko jeden z wykładników rozwoju na przestrzeni dziesięciu lat, najbardziej prestiżowego konkursu sektora sprzedaży oraz obsługi klienta.

Geneza powstania, różnice pomiędzy rynkiem sprzedaży w Wielkiej Brytanii a w Polsce oraz trudności z jakimi boryka się sektor sprzedaży i obsługi klienta w kraju – to tylko niektóre tematy, poruszone podczas programu z cyklu „Wywiad gospodarzy”, ukazującego się na portalu wpolsce.pl. Gościem Stanisława Koczota w jednym z ostatnich odcinków była Elżbieta Pełka, Prezes Zarządu Polish National Sales Awards.

 


 

3 grudnia 2018 roku w warszawskim Hotelu InterContinental rozdano nagrody wieńczące jubileuszową, X edycję konkursu Polish National Sales Awards. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia TUTAJ.