Kształcimy liderów sprzedaży!

Nasi szkoleniowcy

Poznaj ekspertów Polish National Sales Academy

Członek sztabu Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, trener mentalny sportowców, mówca motywacyjny, trener biznesu, coach ICC. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Akademii L. Koźmińskiego – „Zarządzanie Ludźmi w Firmie". Absolwent Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP, FRIS Style Myślenia i FACET 5. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą.
Jakub Lewandowski

Prezes spółki Pasja G.D.T / Trener / Coach ICC / Trener Mentalny

Wiodący ekspert w dziedzinie sprzedaży, który od 30 lat zajmuje się praktyką i postrzeganiem sprzedaży. Jego firma, SBR Consulting, z siedzibą w Londynie, od ponad 20 lat specjalizuje się w generowaniu zwiększenia sprzedaży dla swoich klientów o wartości wielu milionów funtów. Tylko w ubiegłym roku (podczas pandemii) firma SBR Consulting odnotowała ponad 100% wzrost. Jego imponująca lista klientów rozciąga się od dynamicznie rozwijających się organizacji, takich jak Google, Facebook, Dropbox i Expedia, jak również specjalizujących się w sektorach finansowych instytucji notowanych na londyńskiej giełdzie (FTSE 100).
Stuart Lotherington

Dyrektor Zarządzający, SBR Consulting

Executive z bogatym doświadczeniem zdobytym zarówno w międzynarodowych korporacjach jak i start upach w zakresie projektów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta.
Expert w zakresie synergii sprzedaży w kanałach cyfrowych oraz "off-line". Wraz z zespołem zdobył "Gazelę biznesu" Pulsu Biznesu za wzrostu sprzedaży. Wdrażał rozwiązania e-business w 31 krajach.
Wieloletni członek jury polskiego oraz globalnego konkursu "Project Excellence Award" oraz komisji sędziowskiej konkursu "Polish National Sales Award".
Marek Sodolski

Senior Program Manager, Localsearch (Swisscom Directories AG)

Realizuje szkolenia z zarządzania zespołem rozproszonym, coaching menedżerski, zaawansowana komunikacja menedżerska, efektywna sprzedaż, negocjacje, Coaching dla menedżerów, specjalistów, doradców ds. Obsługi klienta, zespołów sprzedażowych. Jest zaangażowany w projekty efektywnej komunikacji wewnątrz organizacji i budowanie motywacji pozafinansowej oraz efektywności osobistej, rozwiązywania konfliktów, zarządzania zmianą, zwiększania efektywności biznesowej i osobistej.
Cyprian Jędrkowiak

Trener / Coach ICC

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, wydział Wychowanie Fizyczne, kierunek nauczycielski, instruktor wielu dyscyplin sportowych.

Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywał w centrum sportowo – rekreacyjnym. Przechodził wszystkie szczeble struktury firmy, zaczynając pracę od podstaw jako ratownik i instruktor pływania, kończąc na stanowisku dyrektora ds. sportu.

Prowadzi szkolenia z zakresu obsługi klienta, komunikacji, motywacji, zarządzania ludźmi i zespołem.

Sportowy sukces to trzykrotny Mistrz Polski w AMP Futbolu jako zawodnik Husarii Kraków. 4 miejsce na Mistrzostwach Świata i 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w AMP Futbolu.
Przemysław Świerszcz

Kapitan Reprezentacji Polski w AMP Futbolu

Od kilkunastu lat związany z szeroko pojętym rynkiem farmaceutyczno-medycznym. Doświadczenie w zakresie sprzedaży oraz zarządzaniem zespołem sprzedażowym zdobywał w wiodącej na światowym rynku firmie farmaceutycznej, gdzie przeszedł przez wszystkie szczeble kariery. Jako szef działu medycznego, zarządzał kilkunastu osobowym zespołem Przedstawicieli Medycznych, a także współtworzył strategie marketingową i sprzedażową dla produktów OHC skierowanych do lekarzy oraz personelu medycznego.
Dr inż. Tomasz Grzela

Trener/Manager/ Certyfikowany Trener NeuroColor Profiles

Realizujemy szkolenia z obszaru sprzedaży, rozwoju kompetencji liderskich, merchandisingu, szkolenia dla zespołów pracujących przy liniach produkcyjnych. Naszym atutem jest specyfika programów szkoleniowych, które zbudowane są w oparciu o aspekty sportowe i psychologię sportu.

Szkolenia zaprojektowane są w oparciu o Cykl Kolba, definiujący metodologię procesu uczenia dorosłych i nabywania nowych umiejętności. Około 70-80 % czasu warsztatu koncentruje się na elementach praktycznych (psychodrama i trening nowych umiejętności), a około. 20-30 % czasu, to elementy teoretyczne (wprowadzenie, analiza materiału, prace koncepcyjne). Zazwyczaj, część teoretyczna (mini-wykład, jako wprowadzenie do nowych zagadnień) poprzedza część praktyczną – symulacje doświadczalne i trening.

W ramach naszej oferty znajdują się szkolenia z trzech obszarów: obszar rozwoju kompetencji sprzedażowych, menedżerskich oraz szeroko rozumiana psychologia, która dotyczy obu tych obszarów.

KREATOR MISTRZOWSKIEJ SPRZEDAŻY | 2-dniowe szkolenie dla handlowców 

 • Psychologia sukcesu handlowca w oparciu o motywy sportowe.
 • Zaangażowanie i wpływ – w jakich obszarach sukces zależy ode mnie?
 • Mentalne aspekty w procesie dotarcia do klientów i kreowania kolejnych elementów sprzedaży.
 • Lingwistyczne aspekty prowadzenia projektu sprzedażowego w oparciu o metaprogramy i elementy perswazji.

BUDOWANIE AUTORYTETU LIDERA SPRZEDAŻY| 2-dniowe szkolenie dla menedżerów 

 • Budowanie i prowadzenie zespołu handlowego w oparciu o elementy sportowe.
 • Lider a menedżer – dlaczego mój zespół potrzebuje lidera i jak wypracować autorytet nieformalny lidera.
 • Motywowanie pracowników – jak zadbać o odpowiedni poziom motywacji w zespole.
 • Budowanie zespołu w oparciu o metodologię Insights Discovery.

KAMPANIE B2B W SOCIAL MEDIACH JAKO ELEMENT MIĘDZYNARODOWEJ EKSPANSJI POLSKICH MAREK

Zapoznanie uczestników szkolenia z ścieżką projektowania i prowadzenia kampanii B2B 2 w social media (Linkedin) w odniesieniu do:

 • Definiowania celów kampanii
 • Określenia docelowej grupy odbiorców
 • Przygotowania kontekstowej komunikacji
 • Zagadnień spójnego wizerunku w kluczowych kanałach komunikacji najczęściej wykorzystywanych narzędzi marketing automation

Nasze szkolenia prowadzą trenerzy z bogatym doświadczeniem biznesowym oraz trenerskim. Wymagamy od nich określonych wartości. Tymi samymi wartościami kierujemy się w kontaktach Państwem. Wybierając nasze szkolenia, oddajecie Państwo w nasze ręce to, co jest dla Państwa cenne – czas i zaufanie. Dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, profesjonalne i indywidualne podejście, uczciwość i partnerstwo.

Pracownicy poniżych firm brali udział w naszych szkoleniach:

Jeżeli zainteresowała cię tematyka naszych szkoleń lub sylwetki naszych prowadzących to zapraszamy do kontaktu. Jeżeli nie znalazłeś propozycji dla siebie i swojej firmy nic nie szkodzi. Skontaktuj się z nami a przygotujemy rozwiązanie szyte na miarę.

 

Tomasz Bobusia – Biuro Zarządu PNSA
mail: tomasz.bobusia@pnsa.pl
tel.: 600 073 489