Kapituła Sędziowska

Kapituła Sędziowska pełni rolę nadzorczą. Stoi na straży zgodności z regulaminem przebiegu procent oceny od strony merytorycznej jak i technicznej. 

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Skuteczny menedżer praktykujący w polskich i międzynarodowych korporacjach finansowych na stanowiskach dyrektorskich. Posiada doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi strukturami podległych placówek bankowych oraz odnosi sukcesy w obszarze zarządzania zespołem i organizacją sieci sprzedaży.

Właściciel firmy konsultingowo – szkoleniowej ATAO, prowadzi i organizuje dla firm oraz osób indywidualnych liczne kursy, również z dotacjami UE.

Członkini Wielkopolskiego Klubu Kapitału, Koordynator Klastra Medycyny i Zdrowia. Współpracuje z Polish National Sales Awards – od roku 2015 jako Sędzia, od 2019r. – w Kapitule Sędziowskiej.
Renata Batkiewicz

Właściciel firmy konsultingowo – szkoleniowej ATAO

Menedżer komercyjny związany z rynkiem nowoczesnych technologii, usług finansowych i handlu detalicznego. Posiada dwudziestoletnie doświadczenie w rozwijaniu i wdrażaniu strategii, rozwoju biznesu i zarządzaniu operacyjnym na rynkach B2B i B2C. W pracy z ludźmi kieruje się poczuciem misji, odpowiedzialności i pasją rozwijania talentów. Leader by example. Obecnie Out of Footprint Director w UPC Polska. Wcześniej pracował między innymi dla PZU, Orange Polska i Contact Center Spółka z o.o. Przeprowadził liczne projekty transformacyjne, kierował sprzedażą na rynku konsumenckim, a wcześniej strategią i operacjami B2B, sprzedażą telefoniczną, e- commerce i siecią retail.Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz BBA i MBA na University of West London i Polish Open University.
Jarosław Helman

Out of Footprint Director, UPC Polska

Wiceprzewodniczący Kapituły Sędziowskiej

Top Executive Manager rynku FMCG & HoReCa. Posiada ponad 27 letnie doświadczanie zdobyte w obszarach zarządzania sprzedażą, budowania strategii rozwoju brandu i przedsiębiorstwa, M&A oraz zarządzania przedsiębiorstwem.

Pełnił funkcje kierownicze w obszarze sprzedaży w firmach C.Olsen Foods, ABCO, Goman, Elite Cafe. Strauss Cafe Poland.

Od roku 2021 pracuje na stanowisku Senior Manager E-com w USA , odpowiadając za strategię rozwój sprzedaży w kanale e-com w firmie May Inc. w Stanach Zjednoczonych.

Laureat w III Edycji konkursu Polish National Sales Awards w kategorii Menedżer Sprzedaży Roku. Od 2017 członek Kapituły Sędziowskiej PNSA.
dr Krzysztof Klimczak

Business Development Consultant, Doradca Zarzadu ViVi Polska Sp. z o.o.

Członek sztabu Reprezentacji Polski w AMP Futbolu, trener mentalny sportowców, mówca motywacyjny, trener biznesu, coach ICC. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Akademii L. Koźmińskiego – „Zarządzanie Ludźmi w Firmie". Absolwent Akademii Mistrzów Treningu GT Mentor, akredytowany konsultant Insights Discovery, certyfikowany praktyk NLP, FRIS Style Myślenia i FACET 5. Autor i współautor unikatowych narzędzi, koncepcji treningów i warsztatów w zakresie strategii prowadzenia firm, zarządzania personelem oraz zarządzania sprzedażą.
Jakub Lewandowski

Trener mentalny sportowców, mówca motywacyjny, trener biznesu, coach ICC

Wiceprzewodnicząca Kapituły Sędziowskiej

Skoncentrowana wokół działań związanych z Customer Experience Managmentem. Coach i mentor w zakresie zarządzania . Dużo pracuje z nowo mianowanymi menedżerami oraz wspiera zarządzających w sytuacjach zmian. Dyplomowany mediator, prowadzi warsztaty z przeciwdziałania przemocy i dyskryminacji. Wcześniej pełniła funkcje prezesa w firmach szkoleniowych: Achieve Global i TMI. Karierę rozpoczynała w Unileverze w dziale sprzedaży i trade marketingu. Członek Rady Ekspertów Think Tank. Należy do International Coaching Community. Od początku związana z PNSA.
Agnieszka Polska-Kamieńska

Konsultant w Strategy & Results, vice-prezes spółki

Członek Kapituły sędziowskiej PNSA od 2015, Sędzia PNSA 2009-2014, Były Członek Zarządu Stowarzyszenia Interim Managers SIM, Doctor of Business Administration SBS Swiss Business School w Zurychu. Interim manager od 2008. Ekspert w przywracaniu ekonomicznej i kulturowej równowagi w przedsiębiorstwach. Swoje umiejętności nabył poprzez 36 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach Prezesa, Wiceprezesa, Managera, Interim Managera w przedsiębiorstwach w Polsce i za granicą, w firmach korporacyjnych, dążących do korporacji, w firmach rodzinnych.
dr Grzegorz Sobiecki

Partner w Redegate.com

Michał Spoczyński

Dyrektor Departamentu Handlowego P4

Przewodniczący Kapituły Sędziowskiej

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie, które zdobywał na stanowiskach: wdrożeniowca, handlowca, kierownika sprzedaży oraz dyrektora sprzedaży. Od 2017 roku pełnił funkcję członka zarządu spółek giełdowych Simple S.A oraz Macrologic S.A. Jest laureatem pierwszej edycji konkursu Polish National Sales Awards w kategorii Menedżer Sprzedaży, a także członkiem Kapituły Sędziowskiej.
Jarosław Witwicki

Prezes Zarządu, Fabryka Materacy JANPOL

Międzynarodowy rekruter, z sukcesem prowadziła poszukiwania kadry kierowniczej dla klientów w Polsce, Szwecji, Rosji i na Węgrzech. Jej 3-letnie doświadczenie na rynku Europy Środkowo-Wschodniej pozwala jej promować profile wysokiej klasy kandydatów wśród najlepszych klientów. Wcześniej pracowała jako European Marketing Manager w Vancouver w Kanadzie i była odpowiedzialna za promocję szkolnictwa prywatnego w Kanadzie i Nowej Zelandii. Agnieszka Lupa współpracowała z Ambasadą Kanady i była odpowiedzialna za zatrudnianie przedstawicieli w Europie, Azji i Australii. Ostatnio pracowała jako Logistics & Retail Manager CEE w Antal International i była odpowiedzialna za rozwój biznesu, zarządzanie projektami oraz szkolenie nowych konsultantów w swoim zespole. Pani Agnieszka Lupa jest członkiem ICEF, CEC, Kanadyjsko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz innych stowarzyszeń biznesowych.
Agnieszka Lupa