Zaproszenie na Warsztaty networkingowe, 24 stycznia 2019, BCC

[su_heading size=”20″]Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne warsztaty, organizowane pod egidą Polish National Academy, które odbędą się 24 stycznia w siedzibie Business Centre Club. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny[/su_heading]

 

24 stycznia w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbędzie się warsztat networkingowy, organizowany w ramach Polish National Academy. Inicjatorem wydarzenia jest Polish National Sales Awards. Głównym punktem warsztatów będzie wystąpienie Przemysława Świercza.

Polish National Sales Awards w październiku oficjalnie uruchomiło projekt realizowany w ramach PNSA – Polish National Academy. Przedsięwzięcie kierowane jest zarówno do firm współpracujących z PNSA, jak i do samych uczestników biorących udział we wszystkich edycjach konkursu. Polish National Academy realizuje nie tylko warsztaty inspiracyjno-motywacyjne, ale również szkolenia sprzedażowe organizowane przez zespół doświadczonych praktyków, trenerów i mówców motywacyjnych. Głównym punktem poprzednich warsztatów, które odbyły się 5 listopada 2018 roku, było wystąpienie Tomasza Kozłowskiego, mówcy, trenera, psychologa a przede wszystkim organizatora wspaniałej zbiórki pieniędzy na rzecz osób pokrzywdzonych zdrowotnie. Dzięki jego inicjatywie udało się zebrać ponad 500 tys. złotych na zakup m.in. specjalistycznych wózków inwalidzkich dla dzieci.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ NA WWW.PNSA.PL

 

Najbliższe warsztaty poprowadzi Krzysztof Wilma, ekspert i sędzia PNSA, Kierownik obszaru sprzedaży w kanale nowoczesnym w Kompanii Piwowarskiej. W pierwszej części uczestnicy będą mieli okazje wysłuchać wystąpienia Przemysława Świercza, kapitana Reprezentacji Polski w piłce nożnej w Amp Futbolu, a jednocześnie trenera motywacyjnego w „Pasja Grupa Dobrych Trenerów”. Tematem prelekcji będzie studium podobieństw i analogii świata biznesu i sportu, przy zarządzaniu i motywacji zespołów sprzedażowych „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

 

Przemysław Świercz na Gali rozdania nagród X edycji Polish National Sales Awards

 

W drugiej części odbędzie się debata, poświęcona łączeniu dwóch dziedzin sportu i biznesu, a w dyskusji wezmą udział m.in. Przemysław Świercz, Jarosław Pijanowski, Dyrektor ds. sprzedaży i obsługi klienta w UPC oraz Jarosław Helman, Dyrektor projektu strategicznego, sektor ubezpieczeń PZU. Debata zakończy się otwartą interakcją z uczestnikami warsztatów.

Polish National Academy to wartościowe, niepowtarzalne przedsięwzięcie branżowe. Polish National Sales Awards, inicjator wydarzenia, od lat kształtuje pozytywne standardy w sprzedaży oraz obsłudze klienta w Polsce. Jedną z misji, jaką wzięli na siebie twórcy PNSA, jest rozwój i edukacja środowiska sprzedażowego powiedziała Elżbieta Pełka, prezes Polish National Sales Awards.

Oczywistą konsekwencją takiego podejścia jest organizacja warsztatów. Różnorodność poruszanych tematów oraz nazwiska prelegentów sprawiły, że odbiór wydarzenia przez uczestników był bardzo pozytywny. To dla nas powód do dużej satysfakcji i motywacja do dalszego działania. Już planujemy kolejne spotkaniadodaje.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ NA WWW.PNSA.PL