» » » Ogłoszenie wyników I etapu XI edycji konkursu PNSA

Ogłoszenie wyników I etapu XI edycji konkursu PNSA

wpis w: Aktualności | 0
W dniu 18 listopada 2019 roku,odbyło się posiedzenie Kapituły Sędziowskiej Polish National Sales Awards w składzie:

Renata Gołaszewska-Batkiewicz
Jolanta Nowak-Jurczyńska
Dr Hab. Krzysztof Cybulski
Dr Grzegorz Sobiecki
Jarosław Helman
Michał Spoczyński
Krzysztof Klimczak
Jarosław Witwicki

Obrady Kapituły nadzorował Pan Przemysław Stangierski, przedstawiciel A.T. Kearney, audytora Konkursu PNSA.
Decyzją Kapituły do drugiego etapu XI edycji Konkursu Polish National Sales Awards zakwalifikowani zostali:

 

LISTA UCZESTNIKÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU XI EDYCJI POLISH NATIONAL SALES AWARDS

(w porządku alfabetycznym)
L.p. Kategoria Nazwisko i imię
1 Dyrektor Sprzedaży Runowska Katarzyna
2 Dyrektor Sprzedaży Turczyński Łukasz
     
1 Innowacje w dziedzinie sprzedaży Bruszewski Michał
2 Innowacje w dziedzinie sprzedaży Gzowski Igor
3 Innowacje w dziedzinie sprzedaży Sobolewska-Halat Izabela
     
1 Key Account Manager Brucki Marcin
2 Key Account Manager Surma Łukasz
3 Key Account Manager Szczepańska Magdalena
4 Key Account Manager Windak Iwona Windak
     
1 Menadżer ds. Obsługi Klienta Szymańska Lilianna
2 Menadżer ds. Obsługi Klienta Tarachowicz Jan
3 Menadżer ds. Obsługi Klienta Wawrzuła Łukasz
     
1 Menadżer Sprzedaży Mundziel Joanna
2 Menadżer Sprzedaży Ozuch Michał
3 Menadżer Sprzedaży Wojtkowski Łukasz
     
1 Menadżer Sprzedaży B2B Dziedzic Mariusz
2 Menadżer Sprzedaży B2B Imgront  Marcin
3 Menadżer Sprzedaży B2B Osówniak Michał
4 Menadżer Sprzedaży B2B Skotniczny Dariusz
5 Menadżer Sprzedaży B2B Tokarski Paweł
     
1 Menadżer Sprzedaży e-commerce i digital Sankiewicz  Krzysztof
     
1 Przedstawiciel  Handlowy Ekert Damian
2 Przedstawiciel  Handlowy Strykowski Krystian
     
1 Przedstawiciel  Handlowy B2B Urbańska  Monika
     
1 Sprzedawca w punkcie sprzedaży Kerpert Artur
2 Sprzedawca w punkcie sprzedaży Lipiński Paweł
3 Sprzedawca w punkcie sprzedaży Wizner Ewa
4 Sprzedawca w punkcie sprzedaży Zdral-Sadowska Alina
     
1 Telesprzedaż Pająk  Marcin
2 Telesprzedaż Ślemp Michał 
3 Telesprzedaż Wywiórka  Mateusz
     
1 Trener Sprzedaży Ibron Michał
     
1 Zespół Obsługi Klienta Matelski  Wojciech
2 Zespół Obsługi Klienta Nastarowicz Kamila
3 Zespół Obsługi Klienta Szulawska Aneta
     
1 Zespół Sprzedaży Brzózka Sebastian
2 Zespół Sprzedaży Kwoka Anna
3 Zespół Sprzedaży Otrembnik Łukasz
4 Zespół Sprzedaży Pietrzak Patryk

 

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy sukcesów na kolejnym etapie rywalizacji!

 

Zespół Konkursu PNSA